סיכומים איכותיים לפיננסית א׳

sikumimלאחר ההחלטה לוותר על שנת ההשלמה בחשבונאות ופתיחת התיק במועצה, מגלים שהבחינה הראשונה שצריך לגשת אליה היא פיננסית א׳.

עבור מרבית הסטודנטים פיננסית א׳ זה הקורס הראשון או השני שהם למדו במהלך התואר.

גם כשבוחנים את רשימת הנושאים שצריך לדעת לפיננסית א׳ רואים בסך הכל נושאים מוכרים ולא מאיימים במיוחד, שלא כוללים את הנושאים היותר קשים שנלמדו בתואר כמו השקעה בחברות כלולות או דוחות מאוחדים.

אלא שהרשימה הזו היא מטעה משום שאמנם אלו נושאים שנלמדו במהלך התואר, אך לא כל הנושאים האלו נלמדו באופן הכולל את כל הפינות שצריך לדעת, והרבה מקרים בשנת השלמה עוברים על הנושאים האלו שוב ולומדים אותם באופן מעמיק יותר כחלק מההכנה לפיננסית מתקדמת.

נתקלנו בהמון סטודנטים שלמדו מהמחברות שלהם מהתואר, סטודנטים שהשקיעו המון זמן בתרגול של שאלות מהחוברות שחולקו בקורסים וכשהגיע רגע האמת של הבחינה הם היו בהלם מוחלט מהשאלות בבחינה ובדיעבד הבינו שהחומרים שהם למדו מהם לא היו איכותיים מספיק ולא כללו את כל הנושאים ותתי הנושאים שהיה צריך ללמוד.

הסיכומים האיכותיים - משנת ההשלמה

אני יודע, אתה ניגש לפיננסית א׳ כי אתה לא עושה שנת השלמה, אבל זה לא אומר שלא ניתן להשיג את הסיכומים האלה שכוללים את כל הפינות שצריך לדעת לבחינה.

אם אתה מתכוון לגשת לפיננסית א׳, תעשה לעצמך טובה ותשיג חומרים איכותיים משנת ההשלמה של מרצים מוכרים ובעלי מוניטין בהכנה לבחינות מועצה.

אז איך משיגים סיכומים משנת ההשלמה אם לא עושים שנת השלמה? פשוט מאוד - לכל אחד יש חברים שהמשיכו ללמוד בשנת השלמה וניתן להשיג מהם את החומרים.

ומה לעשות במידה ולא שמרת עם אף אחד על קשר, לא נעים לך, או שאף אחד לא מקליד את הסיכומים במחשב ולא בא לך לקרוא סיכומים בכתב יד לא קריא?

אין שום בעיה - בפיננסיתא ארגנו לך את כל הסיכומים לפיננסית א׳(*), כולל שאלות לתרגול ופתרונות מלאים משנת ההשלמה, והכל לגמרי בחינם.

כל מה שצריך לעשות על מנת להוריד את החומרים ולהתחיל ללמוד זה להירשם לאתר (חינם, כבר אמרנו?)

(*) למעט חכירות וחוזי הקמה שלא נלמדים בשנת ההשלמה.

‫2 תגובות על “סיכומים איכותיים לפיננסית א׳”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *